SPOLUPRÁCE S AMWAY NEBYLA PŘERUŠENA. DÁLE ZA VAŠE OBJEDNÁVKY MŮŽETE ZÍSKÁVAT BODY.
 

Celozrnné lupínky špaldové s čokoládou 200 g

 

Semix Celozrnné lupínky špaldové s čokoládou 200 g  Špalda je starý druh nešlechtěné pšenice s mírně ořechovou chutí, která v současnosti zaznamenává návrat a je opět zařazována do našeho jídelníčkumají. Má vysoký obsah vlákniny: 9,3 g na 100 g výrobku.

35 Kč / ks
   
Kód produktu 125
Kategorie Müsli a kaše
 

Semix Celozrnné lupínky špaldové s čokoládou 200 g

Špalda je starý druh nešlechtěné pšenice s mírně ořechovou chutí, která v současnosti zaznamenává návrat a je opět zařazována do našeho jídelníčkumají. Má vysoký obsah vlákniny: 9,3 g na 100 g výrobku.

Tento výrobek obsahuje lupínky ze zrn pšenice špaldy (82 %) a otruby, které jsou bohaté na vlákninu a vyznačují se svým vlivem na lidský organismus. Bylo prokázáno, že vláknina z pšeničných otrub přispívá ke zvýšení objemu stolice. Nezapomínejte dodržovat základy zdravého životního stylu a konzumovat pestrou, vyváženou stravu.

  • Složení: Pšeničné ŠPALDOVÉ vločky 82 %, čokoláda 8 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, přírodní aroma), cukr, rostlinná vláknina, PŠENIČNÉ otruby, maltodextrin, kakao, aroma, mořská sůl.
  • Obsah: 100 g

 

Výživové údaje ve 100g:

Energie 1620 kJ/387 kcal

Tuky 4,5 g z toho nasycené mastné kyseliny 2,2 g

Sacharidy 70 g z toho cukry 10 g

Vláknina 9,3 g

Bílkoviny 11 g

Sůl 0,11 g