PRO PARTNERY AMWAY

Nové stránky jednozdravi.cz nahrazují nově stránku www.asonorganic.com. Je potřeba se nově registrovat a důležité je při vytváření registrace a

vyplňování registračních údajů vyplnit kolonku: NAKUPUJI NA FIRMU a jako NÁZEV SPOLEČNOSTI napište Vaše AMWAY ID. Pak už můžete

pohodlně nakupovat a Vaše registrační amway číslo, tam bude vždy uvedené.  Na část s firemními údaji se dostanete až po prvním kroku, kde vyplníte Vaše přihlašovací jméno a heslo.

Novinkou také je, že objednávky přijímáme do pondělí do 8:00 a expedujeme jednou týdně v úterý.


UPOZORNĚNÍ:  JE MOŽNÝ I NÁKUP BEZ REGISTRACE, tak prosím věnujte zvýšenou pozornost tomu abyste se nejdříve zaregistrovali (pouze napoprvé, při dalších nákupech stačí pouze přihlášení) a následně přihlásili a nakupovali. Pokud vytvoříte objednávku bez registrace a bez vyplnění Vašeho amway čísla, tak Vám nemůžeme zaručit připsání bodů za Vaši objednávku.HROMADNÉ OBJEDNÁVKY - fungují tak jako doposud.

SPOLUOBJEDNAVATEL do poznámky vepíše číslo hlavního objednavatele a jemu sdělí částku za objednávku. V kategorii Doprava si vyberete "AMWAY HROMADNÁ OBJEDNÁVKA" a v platbě též.

HLAVNÍ OBJEDNAVATEL objednává jako poslední, ke své objednávce přičte částky ostatních objednavatelů a podle toho si vybere částku za dopravné a u platby číslo účtu na který bude platit a kam zašle celkovou částku za všechny objednávky včetně dopravného.


V případě jakýchkoliv otázek nebo problémů můžete kdykoliv kontaktovat Antonii na telefonu +420 724 331 314 a ona Vám s tím ráda pomůže.