Drazí zákazníci, musíme Vám oznámit smutnou novinu, a to že naše firmička Jedno zdraví ukončí provoz a to 28.8.2019. Všem našim zákazníkům moc děkujeme za dlouholetou oddanost našemu pečivu a pevně věříme, že naleznete za naše výrobky adekvátní náhradu. :-) Sl. Lucie Kolingerová

PRO PARTNERY AMWAY

Pokud jste spřízněné duše Amway a máte své ID, můžete u nás na e-shopu nakupovat za body. 

Spekulace o ukončení spolupráce jsme zatím zažehnali a Naše dlouholetá týmová práce jede dál....

Registrace:
Při registraci je nutné, abyste při dokončování rozšířené registrace do kolonky Název firmy napsali své amway číslo - ID. Pokud tak neučiníte, body Vám za Vaši objednávku nebudou připsány. 

Report:
Report Vašich bodů za objednávku je vždy vyhotoven až koncem měsíce a body se připisují během následujícího měsíce. Mějte tedy strpení.

Bodová hodnota:
Amway body se počítají z částky bez DPH a bez dopravy. Výpočet je jednoduchý a to:  částka za produkt (objednávku) bez DPH / 100 = bodová hodnota

Expedice:
Baličky zasíláme vždy jednou týdně a to v úterý. Doručovací den tedy středa. Objednávky zasílejte nejpozději do pondělní 8. hodiny ranní, nejlépe však již v pátek. Může se stát, že objednávek na pečivo přijde velké množství a tak poslední zaslané objednávky musím být přesunuty na další týden. Je to z důvodu nízké kapacity pekárny. Děkujeme za pochopení.

Hromadné objednávky:
V případě, že se svými kolegy chcete vytvořit hromadnou objednávku, postup je snadný.
Každý spoluobjednavatel si vytvoří vlastní objednávku. Při určování dopravy zadá, že je spoluobjednavatel, čímž se mu doprava nezapočítá. Je třeba do doručovací adresy, nebo poznámky zákazníka vždy napsat ID hlavního objednavatele, na kterého se bude objednávka doručovat. Dále pak pošlete cenu Vaší objednávky, či kopii objednávky Vašemu hlavnímu objednavateli, aby věděl, kolik za Vás bude platit.
Hlavní objednavatel tvoří objednávku jako poslední, a podle ceny všech objednávek svých kolegů zadá cenu dopravy. Hlavní objednavatel také platí veškeré objednávky, se kterými se jeho objednávka páruje. Na jeho adresu pak odchází kompletní hromadná objednávka.

Více informací o doručování a podmínkách nákupu najdete v kolonce : Jak nakupovat.

Těšíme se na spolupráci :)