Naši drazí zákazníci, informujeme o plánované vánoční odstávce. V tomto roce se budou balíčky s pečivem naposledy expedovat v úterý 18.12.. V novém roce nás pak první zasílání balíčků čeká 8.1. s doručením následující den. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám za celou rodinu Kolingerů krásné prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku. :)
 

Racio BIO rýžové s amarantem 140g

 
40 Kč / ks
   
Kód produktu 70
Kategorie Pufované a křehké
 

RACIO BIO chlebíčky jsou kvalitní pufované produkty, které firma Racio vyrábí z bio certifikovaných surovin.

Neobsahují žádné přídavné látky – „éčka“ – stabilizátory a látky zvýrazňující chuť.

Výrobní proces pufování je moderní zpracování celých, především obilných zrn. Výrobní proces je velmi šetrný a rychlý, díky čemuž zůstává většina výživových látek zachována. Bio rýže (Itálie) – je základem většiny našich chlebíčků. Pro své výrobky firma Racio kupuje italskou hnědou – nebroušenou rýži. Nebroušená rýže je bohatým zdrojem minerálních látek a vitaminů skupiny B, je to přirozeně bezlepková, hypoalergenní potravina, která snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Bio amarant (Peru, Indie) - jedná se o semena „nepravé“ obiloviny, v Čechách pěstované pro ozdobu a známé pod názvem Laskavec. Amarant je známý přes 8000 let a oblíben byl zejména u Aztéků. Je bohatý na bílkoviny, vlákninu a vyznačuje se obsahem nenasycených mastných kyselin. Navíc obsahuje látky nezbytné pro tvorbu a regeneraci nervových buněk. Významně ovlivňuje látkovou výměnu. Jedná se o bezlepkovou surovinu.