Drazí zákazníci, musíme Vám oznámit smutnou novinu, a to že naše firmička Jedno zdraví ukončí provoz a to 28.8.2019. Všem našim zákazníkům moc děkujeme za dlouholetou oddanost našemu pečivu a pevně věříme, že naleznete za naše výrobky adekvátní náhradu. :-) Sl. Lucie Kolingerová

Rostlinné nápoje

Rostlinné nápoje značky TOPNATUR neobsahují kaseinát, laktózu ani geneticky modifikované suroviny. Jsou tedy vhodné pro lidi trpící laktózovou či kaseinátovou intolerancí či pro lidi, kteří vyznávají veganský způsob života. V těchto nápojích najdete suroviny, které jsou pouze rostlinného původu.

Z vlastní zkušenosti:  Antonie má dceru Viki a ta od 6ti měsíců (z nedostatku maminčina mateřského mléka) místo "sunarek" a "nutrilonů" popíjela ovesné mléko od této firmy a byla velice spokojeným strávníkem.

 
45
4614546

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

   
 • sojovy napoj s vapnikem Kód: 30002
 • ovesny napoj Kód: 30006
 • kukuricny napoj9 Kód: 30009

  Přirozeně bezlepkový produkt. Kukuřičný nápoj je lehce stravitelný, vysoce výživný a rychle se rozpouští.

  Má výhodné skladování s dlouhodobou trvanlivostí.

  Dávkování: 2 polévkové lžíce se rozpustí v 3dcl teplé vody.

  Obsahuje kukuřičný sirup, sójový olej a sójový lecitin.

  Je vyroben z geneticky nemodifikovaných surovin.

  Kukuřičný napoj se používá k přípravě pudingů, palačinek, kakaa, na vaření a pečení. Káva se dvěma lžičkami kukuřičného nápoje má vynikající chuť. 

  Hmotnost 400 g.


  45 Kč / ks
     
 •  
 • ryzovy napoj4 Kód: 30034

  Sušený rýžový nápoj
  >Rostlinný nápoj
  >Bezlepkový a bezlaktózový
  >S vysokým obsahem vlákniny
  >Pro štíhlou linii

  Rýžový nápoj je vyrobený ze speciálně upravené rýžové mouky, která obsahuje velmi kvalitní rostlinné bílkoviny a sacharidy. Díky svému složení je lehce stravitelný a vhodný jako alternativa živočišných mlék pro lidi s bezlepkovou dietou a pro lidi alergické na mléčný cukr laktózu. Škroby obsažené v Rýžovém nápoji zajišťují funkci dietární vlákniny. Používá se k běžnému pití, přípravě cereálních snídaní, koktejlů, vaření, pečení.

  Hmotnost: 350g


  45 Kč / ks
     
 • pohankovy napoj Kód: 30035

  Sušený pohankový nápoj
  >Rostlinný nápoj
  >Bezlepkový a bezlaktózový
  >Bez cholesterolu
  >S vysokým obsahem vlákniny

  Pohanka má vysoký obsah rutinu, působícího na kardiovaskulární systém. Rutin také napomáhá lepšímu využití vitamínu C ovlivňujícího obranyschopnost organismu. Nápoj je navíc obohacen o nerozpustnou vlákninu inulin (prebiotikum) podporující střevní bakterie. Pohankový nápoj je nutričně velmi bohatý na aminokyseliny a kvalitní rostlinné bílkoviny, a lze ho použít jako hodnotnou alternativu živočišných mlék.


  Hmotnost: 350g


  45 Kč / ks
     
 • kokosovy napoj Kód: 3008

  Sušený rostlinný kokosový nápoj s tropickou vůní kokosu.

  Vhodný k pití místo kravského mléka, zalévání cereálních snídaní, přípravě různých pokrmů a koktejlů. Přirozeně bezlepkový produkt. Vhodný také pro alergiky na kravské mléko. Neobsahuje mléčnou bílkovinu.

  Hmotnost 400 g.


  45 Kč / ks
     

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem