SPOLUPRÁCE S AMWAY NEBYLA PŘERUŠENA. DÁLE ZA VAŠE OBJEDNÁVKY MŮŽETE ZÍSKÁVAT BODY.
 

Bio žitný kváskový chléb ASON 350g balený

 

Chléb obsahuje pouze celozrnnou bio žitnou mouku hrubě mletou (šrot), bio kmín, mořskou sůl a pramenitou vodu zbavenou anorganické zátěže.

 

45 Kč / ks
   
Kód produktu 5
Kategorie Žitné kváskové pečivo
 

Složení: Chléb obsahuje pouze celozrnnou bio žitnou mouku hrubě mletou (šrot), bio kmín, mořskou sůl a pramenitou vodu zbavenou anorganické zátěže.

Žito odebíráme z Krišnova dvora, kde si žito sami pěstují a melou na kamenném mlýnu. 

Při řemeslné, ruční výrobě nejsou přidávány žádné další látky a přísady, není používáno droždí, nýbrž žitný kvas. V kvasu a těstu probíhá opakovaně přírodní proces kvašení a  kysání, kterému je ponechán dostatek času a vytvořeny dobré podmínky. Tak vznikají důležité výživné látky i originální chuť tohoto pečiva.

Chléb po šetrném upečení nejméně 24 hodin dozrává.

Celý bochník váží 700 g, baleno v ochranné atmosféře CO2. Datum spotřeby uvedené na obalu je minimální, chléb je možné konzumovat i po uplynutí této doby. 

Po otevření vyjmeme z obalu a skladujeme v chladu, kde bez jakéhokoliv obalu vydrží vláčný až týden. V případě rychlé spotřeby i třeba na kráječi pod lněnou nebo bavlněnou utěrkou.

V případě malé spotřeby doporučujeme nakrájet na plátky a uložit do mrazničky a na každý den vytáhnout jen potřebné množství plátků. Rozmrazujeme v topinkovači. 

TIP: Pokud nestihnete chlebík včas spotřebovat, můžete též zamrazit nebo nakrájet na kostičky a na nepatrném množství tuku opražit.. můžete přidat i koření dle chuti. Ideální pochutina na večerní chroupání nebo do polévky :)  Naše oblíbená alternativa k chrupkám, které již v nabídce nemáme a prozatím ani mít nebudeme.

Hmotnost 0.35 kg